9,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Dortmund na produkcji dań mrożonych

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 listopada 2015 01:27

Od zaraz zatrudnimy pracowników na produkcję dań gotowych – mrożonych bez znajomości języka niemieckiego w fabryce z Dortmundu. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków przy obsłudze maszyn i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań mrożonych

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Start: praca do podjęcia od zaraz

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie zadań produkcyjnych w fabryce dań gotowych
  • pracownik po przeszkoleniu będzie zajmował się obsługiwaniem prostych maszyn produkcyjnych lub kontrolą jakości

Oczekiwania:

  • stosowanie się do zasad BHP oraz wewnętrznych zakładu

Zapewniamy:

  • pracę na legalnej, niemieckiej umowie

Jak aplikować?
Prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres:

Oferta nieaktualna.

ID ogłoszenia: 4355638b4e8478cc

ilość wszystkich wyświetleń: 3635, dzisiaj: 2

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Dortmund na produkcji dań mrożonych”

  1. Mloda para: na 21 listopada 2015 @ 12:49

    Jezeli oferta jest jeszcze aktualna to wraz z moim chlopakiem bysmy byli zainteresowani. Jestesmy ambitni, zmotywowani, mlodzi. Nasze cv przeslemy na powyzej podany adres email. Nasz numer tel: 733584065

  2. MateuszBeata na 22 listopada 2015 @ 16:05

    Witam. Wraz ze swoja dziewczyna jestesmy zainteresowani praca. Mozemy zaczac od zaraz. Tel 533144419