11,50-13,50 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji dań Kolonia 2017

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 01:28

Propozycja zatrudnienia w fabryce dań gotowych kuchni włoskiej z Kolonii. Od zaraz praca w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji mrożonych posiłków.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50-13,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce posiłków kuchni włoskiej przy obsłudze linii lasagne
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pracami związanymi z mrożeniem oraz pakowanie gotowych towarów
  • do zadań będzie należało przygotowywanie składników – siekanie, krojenie, doprawianie

Wymagania:

  • możliwość zrobienia badań do sanepidu na miejscu
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • gotowość do przestrzegania zasad BHP oraz wewnętrznego regulaminu
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z zakwaterowania na miejscu w cenie 200-250 euro miesięcznie
  • opiekę konsultanta
  • dobre wynagrodzenie
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek przez pracodawcę
  • pracę od zaraz z miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: “Produkcja dań gotowych, Kolonia 11/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 5275a245ecb758d7