1780-1989 euro/m-c brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2018 bez języka pakowanie przekąsek dla par Frankfurt nad Menem

  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2018 01:08

Propozycja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Niemczech 2018 dla par przy pakowaniu słonych przekąsek na linii.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1780 euro miesięcznie brutto przez 3 miesiące, następnie 1980 euro

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu solonych przekąsek na linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości

Wymagania:

  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • zręczność
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie w cenie 180 euro za miejsce w pokoju 2,3 osobowym lub 250 euro za samodzielne lokum
  • szansę na dłuższą współpracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi osobowymi na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: “Pakowanie przekąsek – 08/Frankfurt nad Menem”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-przekasek-od-zaraz-dla-par-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 6185b87bf2725731