1500 euro miesięcznie

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji herbat bez języka Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 14:17

Poszukujemy pracowników do fabryki herbat w Düsseldorfie od zaraz, bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków, również bez doświadczenia. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1500 euro.

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie mieszanek herbacianych;
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych;
  • pakowanie oraz ważenie mieszanek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • gotowość do pracy w dość szybkim tempie;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dokładne wykonywanie poleceń;
  • umiejętność stosowania się do przepisów BHP;
  • predyspozycje do wykonywania zadań w grupie;
  • sprawność fizyczna;

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • składki, ubezpieczenia, płatny urlop;
  • możliwość skorzystania z zasiłków socjalnych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • miejsce zamieszkania w cenie 300 euro za par za miesiąc lub 200 euro dla jednej osoby.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem raz kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres mailowy:

neuearbeit@berlin.com

Prosimy o wpisanie w tytule: „Produkcja herbatek, Düsseldorf 2016″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-herbat-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 831571f571353a2f

11 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji herbat bez języka Düsseldorf”

  1. Grzegorz Degórski na 30 kwietnia 2016 @ 11:30

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy za granicą. Jestem studentem dziennego budownictwa (konstrukcje budowlano-inżynierskie). Obecnie szukam pracy sezonowej na okres (lipiec i sierpień). Pracowałem już dorywczo w Niemczech na stanowisku komisjoner/magazynier.

  2. Krzysztof Derlecki na 3 maja 2016 @ 20:23

    jestem zainteresowany tą pracą nawet od zaraz !
    nr 667629511

  3. Witam
    Jestem zainteresowany praca jestem młody zdrowy i silny
    Proszę o kontakt pod nr: 663737501
    Z góry dziękuje

  4. Witam jestem zainteresowana oferta pracy moj numer tel.503126530

  5. Paulina na 6 maja 2016 @ 20:20

    Witam,jestem zainteresowana. Mam doświadczenie w pracy za granicą, a dokłądniej przy taśmach. Czekam na kontakt mailowy. Pozdrawiam.

  6. Witam serdecznie jestem zainteresowana tą ofertą pracy jestem odpowiedzialna utccziwa i sumiennie wykonuje powierzone mi zadania posiadam zdolności manualne mój nr tel. 534849662

  7. Jolanta H. na 8 maja 2016 @ 17:32

    Jestem zainteresowana ofertą pracy na okres wakacji. Proszę o kontakt pod nr tel. 727924582. Dziękuję!

  8. do pakowania herbat na 10 maja 2016 @ 08:15

    Jesten zainteresoeana oferta moj tel.570046888

  9. Jestem zainteresowana pracą od zaraz przy herbatkach. Nr 534533130. Czekam na szybką odpowiedź

  10. witam mam na imie adrian mam 29 lat jestem z polski,z zawodu mechanik samochodowy sprawny fizycznie 602281631

  11. Agnieszka na 9 lipca 2016 @ 12:00

    Witam jestem zainteresowana 15214440568

Zostaw odpowiedź do Jolanta H.