130 SEK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Szwecji bez języka na magazynie odzieżowym Malmö

  • Miasto lub region: Malmö
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 00:17

Propozycja pracy w Szwecji dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Możliwość zatrudnienia od zaraz na magazynie dystrybucyjnym z Malmö przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 3

Płaca: 130 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie z odzieżą znanej marki
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień na zlecenie klientów indywidualnych
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem paczek do wysyłki

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dobra kondycja
  • zdolność szybkiego liczenia w pamięci

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 2800 SEK za miesiąc
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • pracę w oparciu o umowę na 3-miesięczny okres próbny
  • możliwość przedłużenia współpracy dla najlepszych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Szwecja praca na magazynie odzieżowym, Malmö 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-bez-jezyka-malmo/

ID ogłoszenia: 8545a4674c6ca3aa

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Szwecji bez języka na magazynie odzieżowym Malmö”

  1. Ewa Snaska na 4 stycznia 2018 @ 19:44

    Witam

    Jestesmy zaintereowani wraz z mężem ofertą pracy i możemy zacząć w lutym 2018 r.

    Pozdrawiamy

  2. Piotr Jankowski na 19 stycznia 2018 @ 17:14

    Witam
    jestem zainteresowany ogłoszeniem o prace posze o kontakt mailowy : piotrjankowski05
    @gmail.com mieszkam w malmo.

  3. Piotr Jankowski na 19 stycznia 2018 @ 17:15

    Witam
    jestem zainteresowany ogłoszeniem o prace posze o kontakt mailowy : piotrjankowski05@gmail.com mieszkam w malmo.

Zostaw odpowiedź do Piotr Jankowski