124,50 SEK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Szwecji dla par bez języka przy pakowaniu czekoladek Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 12 marca 2020 16:33

Dla par aktualna od zaraz praca w Szwecji przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Sztokholmie dla pakowaczy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Wynagrodzenie: 124,50 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • łatwa, ale powtarzalne praca ręczna;
  • zadaniem będzie pakowanie pralinek do plastikowych opakowań zgodnie z odpowiednią kolejnością;
  • dokładne przeprowadzanie kontroli jakości produktu, a także zdejmowanie z linii tych czekoladek, które nie spełniają norm jakościowych;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • brak uzależnień;
  • szybkość i energiczność;
  • dostępność od zaraz;
  • schludność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • szwedzką umowę o pracę na czas określony, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w wysokości 3800 SEK na mc od osoby albo 6000 SEK na mc od pary;
  • możliwość rozwijania się i zdobycia cennego doświadczenia;
  • opiekę rezydenta.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w polskim oddziele agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres e-mail: arbetsmedlet@fastmail.se

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-szwecja-praca-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 2735e6a44fe28bf2