18500-23000 SEK/m-c brutto

Od zaraz dam pracę w Szwecji dla par bez języka na produkcji kanapek Linköping

  • Miasto lub region: Linköping
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 6 września 2017 01:47

Dostępna od zaraz opcja atrakcyjnej pracy w Szwecji dla 3 osób bez znajomości języka. Zatrudnimy pary w zakładzie z Linköping na produkcji kanapek, wrapów oraz przekąsek.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Linköping, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 18500 SEK za miesiąc brutto z zapewnionym zakwaterowaniem lub 23000 dla osób z własnym zamieszkaniem

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na nadzorowaniu procesów produkcyjnych oraz kontroli jakości wyrobów
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie surowców, dzielenie składników na porcje oraz zawijanie wrapów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz naklejanie etykiet na gotowe produkty

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • brak spóźnień
  • świetna organizacja
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość przepisów BHP
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pracę na 3-miesięcczny okres próbny z możliwością przedłużenia współpracy
  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • konkurencyjne zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “Produkcja kanapek, Linköping 2017”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-szwecji-od-zaraz-na-produkcji-kanapek-dla-par-linkoping/

ID ogłoszenia: 97859aef926748b0

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Szwecji dla par bez języka na produkcji kanapek Linköping”

  1. praca na produkcji kanapek Szecja na 6 września 2017 @ 12:53

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt