138 SEK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Szwecji dla par pakowanie owoców bez języka Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2017 01:18

Oferujemy zatrudnienie w Sztokholmie dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu owoców egzotycznych. Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz skierowane dla par.

Stanowisko: Pakowacz owoców
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 138 SEK na godzinę pracy brutto
Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Obowiązki:

  • praca fizyczna na magazynie dystrybucyjnym przy sortowaniu oraz pakowaniu owoców egzotycznych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie towaru do wysyłki zgodnie z zamówieniem klienta

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność, samodzielność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • szybkość, zwinność
  • zmotywowanie
  • sprawność manualna
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • pierwszą umowę próbną na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • zatrudnienia od zaraz
  • legalną umowę
  • pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie polskiego rezydenta

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com

Wiadomość proszę zatytułować: Pakowanie owoców egzotycznych, Sztokholm 2017

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-owocow-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 5858ebea0679431

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Szwecji dla par pakowanie owoców bez języka Sztokholm”

  1. Witam byłbym zainteresowany państwa ofertą pakowanie owoców egzotycznych . Jestem osobą pracowita oraz rzetelnie wykonuje swoje obowiązki pozdrawiam

  2. Witam. Jestem gotowa podjac sie tej pracy. Prosze o kontakt

Zostaw odpowiedź do Piotr