9,50 € brutto/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory jabłek i gruszek Cottbus

  • Miasto lub region: Cottbus
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 września 2020 17:46

Sad z Cottbus szuka od zaraz chętnych do sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy zbiorach jabłek i gruszek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cottbus.

Wynagrodzenie: 9,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy zbiorach jabłek i gruszek, a także śliwek;
  • pracownik będzie pakował owoce do skrzynek oraz odstawiał je w wyznaczone miejsce.

Wymagania:

  • własna odzież do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • legalne, sezonowe zatrudnienie;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • na miejscu wsparcie koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanych domkach.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: zbiory gruszek-jablek 10/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-gruszek-jablek-cottbus-2020/

ID ogłoszenia: 3675f7486ecdd343