do uzgodnienia

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach borówki amerykańskiej

  • Miasto lub region: Niemcy
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2019 19:59

Sezonowa praca w Niemczech dla chętnych od zaraz przy zbiorach borówki amerykańskiej. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do końca września 2019;
  • rzetelność;
  • posiadanie własnego konta bankowego;
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • legalne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie odpłatnie;
  • wsparcie w przygotowaniu potrzebnych dokumentów do podjęcia pracy w Niemczech.

Aplikacja:

Osoby chcące podjąć pracę w Niemczech, mogą wysyłać zgłoszenia pod adres e-mail: rekrutacja@getjob.com.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu:

  • Paulina: +48 510 242 586.
  • Asia: +48 509 338 922.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-2019-bez-jezyka-przy-zbiorze-borowki-amerykanskiej/

ID ogłoszenia: 125d52f778a0857