na akord

Od zaraz dam sezonową pracę w Norwegii przy zbiorach owoców bez języka wakacje 2019 Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2019 19:59

Dla Polaków możliwość zatrudnienia w Magnor przy zbiorach owoców na wakacje 2019. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Norwegii bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: na akord (minimum 110 NOK na godz. brutto).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: około 8.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek na polu oraz z upraw tunelowych;
  • sortowanie zebranych owoców.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie w sezonowej pracy przy zbiorach;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • własna odzież nieprzemakalna i dobre obuwie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie na czas określony;
  • zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego w cenie 80 NOK od osoby na dobę.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod adresem: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-na-wakacje-2019-zbiory-owocow-w-magnor/

ID ogłoszenia: 1255d2377d86b860