na akord

Od zaraz dam sezonową pracę w Szwecji dla par bez języka zbiory truskawek i malin Kristianstad

  • Miasto lub region: Kristianstad
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 29 maja 2019 18:26

Do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek i malin. Zatrudnienie 2019 w Kristianstad bez znajomości języka dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kristianstad.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • główne zadanie to zbieranie truskawek i malin w systemie akordowym;
  • można też sadzić i plewić albo wykonywać inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • praca głównie dla kobiet albo par;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność;
  • motywacja oraz chęci do pracy w różnych warunkach pogodowych;
  • elastyczność;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • szwedzki pracodawca;
  • w zależności od efektywności pracownika wynagrodzenie wynosi 5000 – 8000 PLN netto;
  • 40 godzin w tygodniu, ale też można wyrobić dodatkowe godziny;
  • kontrakt na 3 miesiące;
  • nie ma ograniczeń wiekowych;
  • koszty ubezpieczenia zdrowotnego pokrywa pracodawca;
  • stawka akordowa wynosi: truskawki 3,33 SEK brutto za 1 litr (500 gram), co daje 2,50 SEK netto, a przy malinach 4,80 SEK brutto za 200 gram, co daje 3,60 SEK netto;
  • przy innych pracach stawka godzinowa to 96 SEK brutto, czyli 72 SEK netto;
  • wypłata co 2 tygodnie gotówką albo na konto;
  • po tygodniu można wziąć zaliczkę 500 – 1000 SEK;
  • zakwaterowanie płatne 32 SEK na dzień;
  • możliwość korzystania z mini busa, który dowozi do pracy i na zakupy;
  • można jechać w grupie znajomych lub rodziny;
  • 1 korona szwedzka to około 0,40 PLN.

Dodatkowe informacje:

  • organizacja wyjazdu grupowego odbywa się w ramach usługi Pakiet Full Care, jej koszt to 630 – 670 PLN w zależności od miejsca wsiadania, a obejmuje: pełną organizacje wyjazdu, przejazd z Polski do Szwecji do pracodawcy, przeprawę promem, polisę PZU na 7 dni, a do tego wsparcie koordynatora;
  • zakwaterowanie w domach, które mają powierzchnię od 120 do 200 metrów kwadratowych;
  • dostępne pokoje 2, 3 i 6-osobowe, ale nie ma gwarancji, że pary będą mieszkać w pokoju 2-osobowym;
  • na 10 osób jest jeden prysznic, toaleta i pralka;
  • można korzystać z kuchni, która ma podstawowe wyposażenie;
  • brak dostępu do Internetu;
  • pracodawca wynajmuje mini busy, a pracownicy pokrywają koszty paliwa, żeby dojechać do pracy ok. 15 km, a także na zakupy;
  • pracodawca stosuje elektroniczny system zapisu ilości zebranych owoców.

Aplikacja:

CV należy wysłać na adres: agencja@bispol.com z dopiskiem: Szwecja.

Można też dzwonić pod numer: 13 446 32 95 lub 669 586 699.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-szwecji-od-czerwca-2019-przy-zbiorach-truskawek-i-malin-dla-par-bez-jezyka-kristianstad/

ID ogłoszenia: 7615cee4e12c633b