124,50 DKK/h brutto

Od zaraz Dania praca 2019 na produkcji czekolady bez znajomości języka Frederiksberg

  • Miasto lub region: Frederiksberg
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 00:37

Oferta atrakcyjnej pracy w Danii w fabryce czekolady znajdującej się we Frederiksburgu. Zatrudnienie 2019 na produkcji dla 2 kandydatów bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Frederiksberg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 124,50 DKK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wspieranie pracy przy procesie produkcji czekolady
  • do obowiązków pracownika będzie należało przygotowywanie masy czekoladowej oraz czyszczenie i konserwacja urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • możliwość podjęcia pracy w Danii od zaraz

Oferujemy:

  • tymczasową pracę w oparciu o duńską umowę
  • szkolenia wprowadzające oraz z przepisów BHP
  • opiekę konsultanta na miejscu
  • możliwość dłuższej współpracy z pracodawcą
  • niezbędne środki ochrony
  • zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu w cenie 2500 DKK miesięcznie za pokój

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenie z aktualnym CV należy wysyłać na adres:

Arbejdetilbyde@sol.dk

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-produkcja-czekolady-dam-prace-w-danii-od-zaraz-frederiksberg/

ID ogłoszenia: 1658dc0711193ca

1 odpowiedź na “Od zaraz Dania praca 2019 na produkcji czekolady bez znajomości języka Frederiksberg”

  1. Paweł Zapała na 6 sierpnia 2017 @ 01:17

    Jestem zainteresowany panska oferta. Moge podjac prace od zaraz. Prosze o kontakt 506674523