128 DKK brutto/h

Od zaraz Dania praca produkcja jogurtów bez znajomości języka w Kopenhadze

  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 21 października 2021 20:55

Nowoczesna fabryka z Kopenhagi potrzebuje od zaraz osób do pracy w Danii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji jogurtów. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 128 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował produkty, dbał o wysoką jakość produkcji oraz obsługiwał urządzenia produkcyjne itp.;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • w zakładzie są przestrzegane wysokie normy BHP.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc od osoby;
  • pracę na okres próbny z opcją jej przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze w języku polskim;
  • zatrudnienie na pełny etat.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi należy kierować na adres e-mail: sikker-praca@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/54/21

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/produkcja-jogurtow-oferta-pracy-w-danii-bez-jezyka-od-zaraz-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 2106171903f8c926