12,84 €/h

Od zaraz dla par fizyczna praca Niemcy w sklepie bez znajomości języka Köln

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 18:52

Do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kolonii aktualne od zaraz w sklepie z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w sklepie wielkopowierzchniowym, a polega na zatowarowaniu oraz przeprowadzaniu cyklicznych inwentaryzacji;
  • kontrolowanie dat ważności, dbanie o porządek na półkach, wykładanie artykułów itp.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • rzetelność;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych;
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 4625cbb6b70cfcbd