ok. 450 GBP brutto/tydz.

Od zaraz dla par na magazynie obuwia praca Anglia bez znajomości języka w Wakefield

  • Miasto lub region: Wakefield
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2022 21:13

Hurtownia obuwia potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Anglii 2022. Zatrudnienie w Wakefield dla par bez znajomości języka na magazynie. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Wakefield.

Wynagrodzenie: ok. 450 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na magazynie obuwia sportowego;
  • pracownik będzie przyjmował dostawy, rozkładał towar oraz zajmował się komisjonowaniem, metkowaniem;
  • zadaniem będzie też montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych oraz przygotowywanie paczek do wysłania dla sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • uczciwe, rzetelne i dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki jezdniowe oraz znajomość języka.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora projektu;
  • wypłatę na czas w systemie tygodniowym na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z tytułem wiadomości: „magazyn obuwia Wakefield 01/2022″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-anglia-praca-dla-par-na-magazynie-obuwia-bez-znajomosci-jezyka-w-wakefield-uk/

ID ogłoszenia: 95961d4662eca95c