9,35 GBP brutto/h

Od zaraz dla par praca Anglia na produkcji czekolady bez języka Luton

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 18 września 2019 19:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par na produkcji czekolady. Zatrudnienie dla pracowników produkcji bez języka w Luton z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,35 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadania przydzielane są elastycznie w zależności od aktualnego zapotrzebowania – może to być praca przy taśmie, przygotowywaniu nadzienia do czekolad smakowych albo do działu pakowania.

Wymagania:

  • zaletą będzie nawet podstawowa znajomość języka;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • bezkonfliktowość, otwartość;
  • brak uzależnień – całkowity zakaz palenia;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę próbną na 3 mc z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz premie dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie odpłatne – oddalone o 4 km od miejsca zatrudnienia;
  • gwarantowany kurs wymiany funta  – minimum 1 GBP = 5 PLN;
  • brak opłat wstępnych przy rekrutacji;
  • deputat w postaci produktów firmy – do 3 kg miesięcznie maksymalnie;
  • wsparcie przy formalnościach.

Aplikacja:

CV w języku angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Luton 09/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-przy-produkcji-czekolady-od-zaraz-dla-par-luton-uk/

ID ogłoszenia: 845d825f69298f1