od 24 000 CZK brutto

Od zaraz dla par praca Czechy produkcja elektroniki bez znajomości języka Pardubice

  • Miasto lub region: Pardubice
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 31 marca 2022 22:28

Dla par możliwość podjęcia pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Pardubicach od zaraz na produkcji elektroniki. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pardubice.

Wynagrodzenie: od 24 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosty montaż elementów zgodnie z instrukcją;
  • pakowanie oraz etykietowanie produktów;
  • wizualne kontrola jakości;
  • praca odbywa się  w pozycji stojącej, na pełny etat, zmianowa z możliwością nadgodzin.

Wymagania:

  • dokładność i odpowiedzialność;
  • zręczność;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy od zaraz;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • darmowy transport z Katowic do Czech;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowy przejazd d/z pracy;
  • możliwość brania zaliczki raz w tygodniu;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość wypracowania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenie prosimy kierować na adres e-mail:

aneta.kauf@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-elektroniki-od-zaraz-pardubice/

ID ogłoszenia: 676624608fb422c5