9,90 GBP brutto/h

Od zaraz dla par praca w Anglii na produkcji pizzy bez języka Birmingham

  • Miasto lub region: Birmingham
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 31 maja 2023 23:17

Dla par aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w fabryce z Birmingham bez znajomości języka na produkcji pizzy. Zakwaterowanie darmowe zostanie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,90 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji stojącej;
  • wykonywanie zadań przy taśmie;
  • pracownik będzie układał składniki na blacie ciasta;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie gotowych produktów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bezkonfliktowość;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • mile widziana znajomość angielskiego;
  • preferowane zgłoszenia od osób, które już są w UK.

Oferujemy:

  • brytyjskie warunki zatrudnienia;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość brania nadgodzin oraz pracy w weekendy, które są płatne +50% stawki podstawowej.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

red-dot@gmx.co.uk z podaniem tytułu: „Produkcja pizzy Birmingham 02/06/23”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-anglia-praca-na-produkcji-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-birmingham/

ID ogłoszenia: 136477a4e1aa9ad