7,20 - 8 GBP/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Anglia bez języka Luton przy wykładaniu towaru

  • Miasto lub region: Luton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 września 2016 23:20

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii przy wykładaniu towarów na półki. Sklep z Luton poszukuje pracowników od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Luton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h brutto dla osób bez języka, 8 GBP/ dla osoby ze znajomością języka

Opis stanowiska:

  • praca polega na rozładowywaniu dostaw na magazynie sklepu
  • do zadań pracownika należy wykładanie produktów na półki, wymiana witryn, przeprowadzanie inwentaryzacji, pilnowanie dat przydatności artykułów, naklejanie metek oraz zamieszczanie etykiet z cenami na regałach

Wymagania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • gotowość pracy w nocy
  • zdolność pracy zespołowej
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:

  • umowę z agencją na próbny okres 3 miesięcy, następnie możliwe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • bezpłatną rekrutację
  • terminowe wypłaty na konto co tydzień

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia można przesyłać na adres: jobs4u@englandmail.com. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie jednej aplikacji. W tytule wiadomości proszę o wpisanie „wykładanie towaru Luton 09/2016″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-anglii-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towaru-luton/

ID ogłoszenia: 60257ed1c443ec15