2500-3500 € brutto/mc

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka pomocnik śmieciarza w Hamburgu

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 22 marca 2021 20:07

Oferta aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie w Hamburgu dla pracowników fizycznych bez języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2500 – 3500 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana w grupie;
  • zadaniem pracownika będzie wrzucanie worków na pakę, a także prawidłowe podstawianie koszy do załadunku.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • komunikatywność i otwartość;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • rzetelność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • zgrany zespół współpracowników;
  • bezpieczne środowisko pracy;
  • niemiecką umowę;
  • ubezpieczenie dla pracownika oraz jego rodziny;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • składki socjalne;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 € na mc od osoby w pokojach pracowniczych o wysokim standardzie.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: pomocniksmieciarza/03/2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-hamburg-2021/

ID ogłoszenia: 156058c39a750ac