13,50 euro/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przeprowadzki Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 maja 2018 06:10

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach. Możliwość zatrudnienia od zaraz w Kolonii dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro za godzinę brutto plus dieta w wysokości 15 euro netto za dzień pracy

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na świadczeniu usług przy przeprowadzkach klientów, także poza miastem
  • zadaniem pracownika będzie zabezpieczanie rzeczy, transport, przenoszenie oraz montaż w miejscu docelowym
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za powierzone mienie

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolność pracy w grupie
  • pełna samodzielność
  • uczciwość i pracowitość
  • brak uzależnień
  • status osoby niekaranej
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • bezpłatne zamieszkanie
  • szkolenia dla pracowników
  • ubezpieczenie
  • pomoc w sprawach formalnych
  • transport do pracy i z powrotem
  • wsparcie koordynatora

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z CV, zdjęciem oraz dopiskiem w tytule “fp/a/05/18” należy wysyłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7905af5eafac415b