152 NOK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez języka przy sortowaniu odzieży używanej Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 maja 2020 04:37

Dla pracowników fizycznych zatrudnienie w Trondheim bez znajomości języka. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 152 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • ciężka praca o charakterze fizycznym przy taśmociągu, która polega na ręcznym sortowaniu odzieży używanej;
  • pracownik będzie sortował również sprzęty i zabawki używane;
  • produkty rozdzielane są ze względu na jakość.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak uzależnień;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • rzetelność;
  • dostępność od zaraz;
  • przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne, zaangażowane i dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • próbną norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania z norweskich świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • darmowe zakwaterowanie w kwaterach pracowniczych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-bez-jezyka-trondheim-2020/

ID ogłoszenia: 9725ebe903fc5747