140-180 NOK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka na myjni samochodowej Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2019 22:06

Atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka na myjni samochodowej w Oslo. Zatrudnienie możliwe od zaraz oraz pracodawca pomaga znaleźć zakwaterowanie na miejscu, a do tego zapewnia wysokie wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 140 – 180 NOK brutto/godz., co jest uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie wnętrz samochodów;
  • mycie karoserii metodą “na dwa wiadra” oraz pre-wash;
  • nakładanie na plastiki oraz opony – dressingów;
  • nakładanie tzw. niewidzialnych wycieraczek;
  • ręczne woskowanie albo aplikowanie quick detailera;
  • później dojdzie również korekta lakieru “one step” albo kilkuetapowa, a także nakładanie powłok permanentnych.

Wymagania:

  • przynajmniej pół roku doświadczenia na myjni samochodowej, a także mile widziane będzie doświadczenie w car detailingu;
  • znajomość języka angielskiego, ale też chęć do nauczenia się języka norweskiego;
  • gotowość podjęcia, po okresie próbnym, stałej pracy w Norwegii;
  • rzetelność i dokładność;
  • brak nałogów;
  • chęci do nauki oraz ciężkiej pracy;
  • posiadanie własnego samochodu, aby można było dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na czas nieokreślony, ale najpierw trzymiesięczną umowę próbną;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • załatwienie wszystkich formalności w związku z podjęciem legalnej pracy;
  • miła i przyjazna atmosfera.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: car-wash@reborn.com, a w tytule e-maila koniecznie trzeba podać, ze chodzi o pracę.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 7495c5b0a535f138