23500 NOK brutto

Od zaraz fizyczna praca Norwegia w Ålesund bez znajomości języka przy naprawie palet

  • Miasto lub region: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2020 23:24

Bez znajomości języka potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2020 w Ålesund przy naprawie drewnianych palet. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Ålesund.

Wynagrodzenie: 23500 NOK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca manualna;
  • zadaniem będzie ocenianie stanu drewnianych palet oraz ich naprawianie;
  • praca z wykorzystaniem elektronarzędzi oraz farb.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • sprawność manualna;
  • punktualność;
  • sumienne i zaangażowane wypełnianie zadań;
  • pracowitość;
  • bez znajomości j. norweskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju;
  • pracę na 6 miesięcy albo dłużej;
  • bezpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z dopiskiem „naprawa palet Ålesund”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-naprawie-palet-w-alesund/

ID ogłoszenia: 5205f2d523646f37

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca Norwegia w Ålesund bez znajomości języka przy naprawie palet”

  1. Witam, poszukuje pilnie pracy wraz z zakwaterowaniem. Spelniam wszystkie wymogi. Obecnie mieszkam w Szwecji juz 16 lat, lecz sa problemy z praca, prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Zpodziekowaniem Krzysiek