138,20 SEK/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Szwecja bez znajomości języka sortowanie owoców Uppsala

  • Miasto lub region: Uppsala
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 31 stycznia 2018 03:02

Możliwość podjęcia fizycznej pracy w Szwecji przy sortowaniu owoców i warzyw na linii. Chętnie zatrudnimy od zaraz w Uppsali pary bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 138,20 SEK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Czas trwania umowy: pół roku

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca w zakładzie przetwórstwa owoców i warzyw
  • zadaniem pracownika będzie segregacja, mycie oraz pakowanie towarów przy taśmie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie własnego samochodu
  • dyspozycyjność na pół roku

Oferujemy:

  • tymczasowe zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • pracę dla par lub grup
  • możliwość otrzymania zwrotu połowy kosztów przejazdu do Szwecji
  • konkurencyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach za około 2500 SEK miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule “sortowanie owoców Uppsala 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl

ID ogłoszenia: 3805a71062e79909