11,97-17,50 Eur brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Holandii bez języka przy wykładaniu towaru sklep Amsterdam

  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2019 19:43

Pracodawca z Amsterdamu poszukuje od zaraz osób do fizycznej pracy w Holandii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie bez języka z zakwaterowaniem, które zorganizowane jest odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 11,97 Eur brutto na godz. z dodatkiem 8% (stawka dzienna) albo 17,50 Eur brutto na godz. z dodatkiem 8% (stawka nocna).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • układanie produktów na pólkach sklepowych;;
  • układanie ekspozycji, etykietowanie towarów;
  • sprawdzanie cen produktów;
  • kontrolowanie dat przydatności do spożycia;
  • dbanie o porządek w wyznaczonych alejkach sklepowych;
  • segregacja pustych kartonów.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • chęć pracy na nocnej zmianie;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę tymczasową;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • za pracę w niedzielę 100% dodatku;
  • zatrudnienie na nocnej zmianie;
  • stałe godziny pracy;
  • zakwaterowanie w Amsterdamie i okolicach;
  • dojazd do pracy służbowymi samochodami;
  • możliwość awansu;
  • ubezpieczenie OC, od nieszczęśliwych wypadków oraz rzeczy osobistych.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-wykladania-towaru-amsterdam,oferta,7226327

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-holandia-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-amsterdam/

ID ogłoszenia: 665df7cd1b5dc62