do ustalenia

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii roznoszenie ulotek Oslo wakacje 2017

  • Miasto lub region: OSLO
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2017 02:46

Od zaraz atrakcyjna, fizyczna praca w Norwegii przy roznoszeniu ulotek reklamowych w Oslo. Ogłoszenie na wakacje 2017 bez znajomości języka norweskiego dla Polaków.

PRACA OD ZARAZ W NORWEGII !!!
Szukamy energicznej osoby do roznoszenia ulotek na terenie Oslo i okolic. Praca od zaraz! Znajomość języka nie jest wymagana.

Zakres zadań:
-praca fizyczna dla młodej i sprawnej osoby chcącej zarobić w wakacje
-obowiązkiem będzie roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych na terenie Oslo i okolic
Wymagania:
-gotowość do podjęcia pracy wakacyjnej
-dobra kondycja fizyczna
-odwaga
-zaangażowanie
-rzetelność
-motywacja

Oferujemy:
-atrakcyjne zarobki
-zakwaterowanie
Szczegółowe informacje pod numerem tel 0047 48 651 914 zadzwoń lub wyślij sms – oddzwonimy.

ID ogłoszenia: 5225947ab126f064

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Norwegii roznoszenie ulotek Oslo wakacje 2017”

  1. Witam, jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy. Czy możemy dowiedzieć się więcej informacji? email: monia9591@gmail.com