1520 euro brutto/mc

Od zaraz Holandia praca na produkcji kanapek bez znajomości języka Venlo

  • Miasto lub region: Venlo
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 29 września 2015 03:10

Pilnie poszukujemy pracowników w Venlo na produkcji kanapek. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Venlo

Zarobki: 1520 euro brutto na miesiąc

Obowiązki:

  • układanie poszczególnych składników na przygotowany chleb, pitę lub bułki
  • dbanie o świeżość składników
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka motywacja
  • umiejętność stosowania się do norm BHP

Zapewniamy:

  • pracodawca organizuje bezpłatne miejsce zamieszkania
  • szkolenie wprowadzające przeprowadzone w języku polskim
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zatytułowanej: “Produkcja kanapek, Venlo” na adres:

Ogłoszenie nieaktualne

ID ogłoszenia: 4355609dbee9fe16

2 komentarze na “Od zaraz Holandia praca na produkcji kanapek bez znajomości języka Venlo”

  1. Joanna i Krzysztof na 29 września 2015 @ 17:39

    Joanna Wilczyńska
    Krzysztof banaszewski
    501933587

    Para poszukująca pracy na stanowisku pracownik hali produkcyjnej jesteśmy dyspozycyjni pracowici
    Sprawdzamy się w pracy zespołowej jak i inwidualnie mamy doświadczenie na tym stanowisku wywiązujemy się z powierzonych nam prac nie jest nam obcy system pracy12 godz pracę możemy zacząć od zaraz
    Proszę o kontakt

  2. Poszukuje pracy uprzejmie prosze o kontakt Andrzej Krawczyk moj numer to 575 642 039

Zostaw odpowiedź do Andrzej