9,25 GBP na godz.

Od zaraz na magazynie RTV praca Anglia bez znajomości języka w Brighton UK

  • Miasto lub region: Brighton
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 18:52

Legalne zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka w Brighton. Aktualna od zaraz praca w Anglii na magazynie hurtowni RTV z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Brighton.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie, a także paletowanie sprzętu RTV z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz wózka paletowego ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym;
  • zamówienia kompletowane są na potrzeby sklepów detalicznych.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na przynajmniej pół roku;
  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • brak problemów z prawem;
  • brak uzależnień;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • uczciwość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydzień;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • warunki zatrudnienia bez zmian do końca roku.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: greatjob@fastmail.co.uk z podaniem tytułu: „RTV Brighton 04/2021”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-rtv-od-zaraz-w-brighton-2021/

ID ogłoszenia: 669607ec83635304