1950 Eur brutto mc

Od zaraz na produkcji czekolady praca w Niemczech bez znajomości języka 2019 Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lutego 2019 20:43

Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie 2019 dla Polaków w Berlinie aktualne od zaraz oraz bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie na miejscu, a także atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • jest to łatwa praca na produkcji w fabryce z wyrobami czekoladowymi;
  • do zadań pracownika będzie należało, np. obsługiwanie i mycie maszyn oraz dostarczanie składników i wyjmowanie czekoladek z formy;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • punktualność oraz elastyczność;
  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • sumienność;
  • gotowość do pracowania w systemie zmianowym;
  • aktualna książeczka z Sanepidu do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat;
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc zdrowotną oraz świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • rzetelnego pracodawcę;
  • raz w miesiącu każdy pracownik otrzymuje pakiet wyrobów firmowych.

Aplikacja:

CV wraz ze zdjęciem, realnym terminem dyspozycyjności oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pcz/a/02/19.

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft

Klenzestraße 30

80469 München, Bayern

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 2245c6436853712d

2 komentarze na “Od zaraz na produkcji czekolady praca w Niemczech bez znajomości języka 2019 Berlin”

  1. Witam
    Czy jest mozliwosc skontaktowac sie z Panstwem telefonicznie ?
    Pozdrawiam

  2. Czy jest możliwość Zabrani że sobą 2dzieci

Zostaw odpowiedź do Praca