186 NOK brutto/h

Od zaraz na produkcji detergentów dam pracę w Norwegii bez języka dla par Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 18:19

Na produkcji detergentów potrzebne od zaraz osoby chętne do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2020 we Fredrikstad bez znajomości języka dla par. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 186 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce na produkcji chemii gospodarczej;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy, a także obsługa, mycie i konserwacja urządzeń oraz dbanie o wysoką jakość produkcji, pakowanie itp.;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • możliwość pracowania na zmianie nocnej;
  • sumienność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • punktualność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: pro/p002/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-fredrikstad-2020/

ID ogłoszenia: 6325e3d7314b3a37