28 000 CZK brutto/mc

Od zaraz na produkcji lamp samochodowych praca w Czechach 2022 bez języka Nowy Jiczyn

  • Miasto lub region: Nowy Jiczyn
  • Kraj: Czechy
  • Opublikowany: 20 października 2022 20:59

Zatrudnienie w Nowym Jiczynie dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji lamp samochodowych. Pracodawca zapewnia codzienny bezpłatny transport.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 28 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji lamp samochodowych, przednich i tylnych reflektorów;
  • montaż drobnych elementów oraz obsługa maszyn;
  • wizualne kontrola jakości gotowych produktów;
  • pracę w systemie trzyzmianowym po 8 godzin.

Wymagania:

  • zręczność;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zatrudnienie;
  • możliwość dostania bonusy w wysokości 7 500 CZK;
  • darmowy dojazd do/z pracy;
  • dofinansowanie do obiadów na stołówce;
  • możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu;
  • 25 dni urlopu;
  • czeską umowę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • bezpieczne miejsce pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com albo należy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-czechy-praca-na-produkcji-lamp-samochodowych-od-zaraz-nowy-jiczyn/

ID ogłoszenia: 868635176499dabf