9,50 euro za godzinę brutto.

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka Kolonia wykładanie towaru

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 maja 2016 23:17

Duży sklep z Kolonii zatrudni osoby bez znajomości języka niemieckiego do wykładania towaru na półki. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz dla Polaków. Zapewniamy dobre wynagrodzenie oraz zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę.

Wolne wakaty: 4.

Czas pracy: od zaraz – koniec roku 2016.

Numer referencyjny: fizycznawsklepie/06/16.

Zadania na stanowisku:

  • przyjmowanie dostaw na magazyn;
  • wykładanie towaru na półki sklepowe;
  • pilnowanie czy produkty nie są uszkodzone lub przeterminowane;
  • inne prace związane z ekspozycją towarów, np. przestawianie regałów, naklejanie informacji o promocjach itp.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • kultura osobista;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • energiczność, pracowitość;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dokładność i poczucie estetyki;
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Zapewniamy:

  • premie uznaniowe za dobrze wykonywaną pracę;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • opcję skorzystania z płatnego zakwaterowania;
  • pomoc w formalnościach;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • umowę o pracę z możliwością przedłużenia.

Dla kandydatów:
Prosimy o wysyłanie aplikacji pod adres mailowy:

Leiharbeiter@solution4u.com

W temacie prosimy zamieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-w-sklepie-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towaru-kolonia-czerwiec-2016/

ID ogłoszenia: 266573acaf074850

3 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka Kolonia wykładanie towaru”

  1. Witam mam 18lat jestem zainteresowany praca tel 519 745 509

  2. Witam , wraz z narzeczonym jestesm zainteredowana pracą . Bardzo prosiłabym o kontakt po numerem telefonu 530309580 . Pozdrawiam

  3. witam razem z partnerką jesteśmy zainteresowani od zaraz podjęciem współpracy z państwem kontakt 514-908-366/ 690 383 672 Pozdrawiamy.

Zostaw odpowiedź do Paweł i Magda