2550 € brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca magazyn z napojami bez znajomości języka Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 24 stycznia 2023 21:09

Hurtownia z Hamburga potrzebuje magazynierów bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz na magazynie napojów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2550 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie napojów;
  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczym;
  • zbieranie zamówień i rozładowywanie dostaw;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • dokładność;
  • chęć rozwijania się i podnoszenia kwalifikacji;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  •  możliwość rozwoju;
  • różne szkolenia;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Magazyn z napojami, Hamburg /01/2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-napojami-hamburg/

ID ogłoszenia: 14163d015f529966