9,00 €/h

Od zaraz Niemcy praca na magazynie bez języka przy skanowaniu paczek, Hesja

  • Miasto lub region: Hesja
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 grudnia 2016 06:42

Magazyn logistyczny z Hesji poszukuje od zaraz dyspozycyjnych pracowników gotowych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie przy skanowaniu paczek, ich rozładunku – załadunku.

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami – są naszą pasją.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:
Magazynier w Sortowni Kurierskiej
Miejsce pracy: Hesja, Niemcy

OPIS STANOWISKA:
• Ręczne skanowanie paczek kurierskich
• Załadunek i rozładunek paczek kurierskich
• Dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, w tym utrzymanie porządku w magazynie
• Rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego
• Ostrożność i zapobieganie uszkodzeniu przesyłek

WYMAGANIA:
• Znajomości zasad gospodarki magazynowej i ogólnych procedur magazynowych
• Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Umiejętność pracy w zespole
• Sumienność, dokładność, chęć do pracy
• Własny samochód – mile widziany

OFERUJEMY:
• Umowa o pracę tymczasową
• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
• Stawka: 9,00 €/h
• Dodatek za pracę w nocy +20% stawki zasadniczej
• Konkursy dla pracowników
• Opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec
• Dodatkowe ubezpieczenie na terenie Niemiec
• Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
• Możliwość nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:
1. Poprzez link do formularza aplikacyjnego:
( jeżeli powyższy link nie działa prosimy skopiować go do przeglądarki )