od 12 Eur brutto/h

Od zaraz Niemcy praca na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Poczdam

  • Miasto lub region: Poczdam
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 30 października 2019 19:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 12 Eur brutto na godz.

Start: do zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie hurtowni z zabawkami;
  • zadaniem będzie rozkładanie dostaw na regały zgodnie  z kluczem, aktualizacja bazy danych, pakowanie oraz współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • samodzielność;
  • solidne, zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • terminowość;
  • umiejętność współpracowania;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 mc z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres: arbeiteinstellen@fastmail.de z podaniem odpowiedniego tytułu: Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-poczdam/

ID ogłoszenia: 5645db98eb8e2e43