1850 EUR brutto miesięcznie

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Berlin 2019

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2019 19:33

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie przy pakowaniu perfum w Berlinie z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1850 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • ręczna praca przy linii, która polega na ręcznym pakowaniu perfum;
  • praca w pozycji siedzącej;
  • obowiązki są powtarzalne i monotonne;
  • czasami konieczne będzie wykonywanie innych zadań, które są zlecane na bieżąco.

Wymagania:

  • chęć rozwijania się i samorealizacji;
  • umiejętność pracownia w grupie;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • zaangażowanie wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora;
  • bardzo dobre warunki pracy;
  • pierwszą umowę próbną;
  • niemiecką umowę + ubezpieczenie i świadczenia socjalne;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość rozwijania się;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z podaniem odpowiedniego tytułu: Pakowanie perfum, Berlin 2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-berlin/

ID ogłoszenia: 9105d6551df5a5e5