7,60 euro brutto/godzinę

Od zaraz Niemcy praca sezonowa zbiory jabłek, gruszek okolice Drezna

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 14 września 2015 22:20

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach jabłek i gruszek w sadzie. Ogłoszenie z okolic Drezna z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem. Pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego.

Zadania:
– zrywanie jabłek i gruszek z drzew za pomocą specjalnych chwytaków
– zbieranie owoców, które spadły podczas zrywania
– dbanie o powierzone narzędzia pracy
– umieszczanie zebranych owoców w specjalnych skrzyniach

Wymagania:
– dobra sprawność fizyczna
– brak lęku wysokości (praca na drabinie)
– bardzo dobre zdrowie
– motywacja do pracy

Oferujemy:
– umowę na czas określony (do końca października)
– bezpłatne zakwaterowanie na terenie plantacji
– opiekę polskiego koordynatora
– ubezpieczenie
– atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Na zgłoszenia mailowe czekamy pod adresem:

OGŁOSZENIE WYGASŁO

ID ogłoszenia: 99955c3c638e41d1

21 komentarzy na “Od zaraz Niemcy praca sezonowa zbiory jabłek, gruszek okolice Drezna”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą.Niemiecki mam na poziomie prawie że średnim.Czy byłaby możliwość pracy na 1,5 miesiąca w roku 2016.To jest lipiec-sierpień

  2. ewelinka1234 na 6 listopada 2015 @ 16:03

    witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca u Panstwa obecnie pracujemy w Czechach nasz numer kontaktowy +420770628818

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą proszę o kontakt pod nr tel+480572670301

  4. Witam
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, czy byłaby możliwość pracy przez 2 miesiące w roku 2016 tj. Czerwiec-lipiec?
    Proszę o kontakt 724124215.

  5. Martunka 123 na 15 listopada 2015 @ 17:45

    Witam . Razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa. Czy była by możliwość wyjechania do pracy na przełomie lipca i sierpnia. Jestesmy osobami chetnymi do pracy. Nasz nr tel 691517265 .

  6. Agnieszka Szopieraj na 17 listopada 2015 @ 00:12

    Jestem bardzo zainteresowana ogłoszeniem, proszę o kontakt.

  7. witam jestem zainteresowany pracom od zaraz tel 48783438138 dziekuje POZDRAWIAM

  8. Witam jestem zainteresowana ta pracą mam skończone 17 lat lubię pracować mam tez chłopaka który pracował w Niemczech też na polu posiadamy samochód nam pasuje kwietnia 537089320

  9. Jestem zainteresowany taką pracą przy zbiorach,Czy byłaby możliwość pracy na 2 miesiąca w roku 2016.To jest wrzesień -listopad. Mam 33 lata zdrowy chętny do pracy tel 661179916.

  10. jestem zainteresowana ta oferta pracy chetne 2 osoby z doswiadczeniem przy zbiorach tel 693344465

  11. Witam, razem z kolegą jesteśmy zainteresowani tą pracą, mamy 18 lat, jesteśmy pełni energii, zdrowi i uczciwi. Czy byłaby możliwość pracy w miesiącach czerwiec – sierpień ?

  12. Krzysiek1234 na 28 lutego 2016 @ 23:46

    Witam jestem zainteresowany państwa oferta w raz z kolegą bardzo chetnie sie podejmiemy pracy od lipca proszę o kontakt 660-690-925 lub kontakt e mail krzysiupro@gmail.com

  13. witam wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani praca ,mamy po 18 lat i szukamy pracy na okres lipiec-sierpień mieszkamy 100 km od drezna wiec dojazd to nie problem prosze o kontakt ; 518406851

  14. Witam jestem zainteresowana waszą oferta pracy ponieważ mam doświadczenie przy zrywanie jabłek wraz z siostra i dwiema ciociami chcielibysmy skorzystac z waszej propozycji prosze o kontakt 515180018

  15. Patrycja na 9 marca 2016 @ 18:49

    Witam. Jestem zainteresowana pracą u Państwa pracą u państwa, proszę o kontakt email patrycja81@vp.pl

  16. Witam. Wraz z dwoma znajomymi jestem zainteresowany wasza ofertą. Młodzi sprawni zmotywowani. Prosze o kontakt 666412790 lub kamilb344@gmail.com

  17. Witam.Wraz z znajomymi jestesmy gotowi do podjecia pracy.Prosze o wiecej info.

  18. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą. Prosze o kontakt 510588906

  19. Dobry jestem pracowity praca dla mnie jezyk niemiecki perfekt 🙂

  20. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą jeśli jest aktualna proszę o kontakt 725909775 pozdrawiam