1700 euro brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca w Hanower bez znajomości języka na produkcji opakowań

  • Miasto lub region: Hanower
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 01:56

Pilnie poszukujemy osoby do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta zatrudnienia od zaraz w Hanowerze dla Polaków bez znajomości języka na produkcji opakowań kartonowych.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejscowość: Hanower, Niemcy
Termin: od zaraz
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praktyczne wykonywanie i przygotowywanie opakowań kartonowych dla klientów
  • zadania polegać będą na przeprowadzaniu kontroli jakości, cięciu arkuszy, składaniu, klejeniu oraz pakowaniu

Oczekiwania:

  • zdolność do szybkiego wdrażania się na nowe stanowisko
  • pracowitość, wydajność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • duża dokładność, ostrożność i gotowość do wykonywania zadań zgodnie z zasadami BHP
  • wyrabianie norm godzinowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek i świadczeń
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w walucie euro
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja opakowań – Niemcy praca od zaraz, Hannover

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-opakowan-od-zaraz-hannover/

ID ogłoszenia: 21458fe503a7b494

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca w Hanower bez znajomości języka na produkcji opakowań”

  1. Rafalgiwerski na 30 kwietnia 2017 @ 16:20

    Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy 697721558 pozdrawiam