193,20 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 marca 2023 20:53

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie w Sandefjord przy pakowaniu kosmetyków także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane zostanie przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 193,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków do pielęgnacji;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zdyscyplinowanie;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Norwegii;
  • solidne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • zakwaterowanie w cenie około 4000 – 5000 NOK na mc.

Aplikacja:

CV w języku angielskim można wysyłać na adres e-mail:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk02/03/2023

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-w-sandefjord-2023/

ID ogłoszenia: 215641210ed2c8de