156 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez języka Oslo na myjni samochodowej

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 maja 2017 23:02

Aktualna propozycja zatrudnienia w Oslo dla 2 Polaków bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz fizyczna praca w Norwegii na ręcznej myjni samochodowej do końca października.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 156 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca na ręcznej myjni samochodowej
  • praca będzie polegała na myciu i sprzątaniu aut klientów za pomocą myjki ciśnieniowej oraz odkurzacza
  • zadaniem pracownika będzie mycie szyb i wycieraczek, wycieranie kokpitu, odkurzanie, woskowanie, polerowanie, itd.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja
  • staranne i dokładne wykonywanie obowiązków
  • samodyscyplina
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w hotelu za 3400 NOK miesięcznie
  • ubrania robocze
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • zatrudnienie od zaraz do końca października 2017
  • pracę na podstawie norweskiej umowy tymczasowej

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem “ms/015/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 459592892a5d7a38