158 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka 2017 Fredrikstad sortowanie paczek

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 października 2017 01:01

Dostępna od zaraz praca w Norwegii przy sortowaniu przesyłek. Propozycja zatrudnienia 2017 w firmie kurierskiej z Fredrikstad dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Płaca: 158 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sortowaniu paczek przy ruchomej linii
  • inne bieżące obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • zdolności manualne
  • brak spóźnień
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • status osoby niekaranej
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • świetna organizacja
  • pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pomoc konsultanta posługującego się językiem polskim
  • szkolenia dla pracowników
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę możliwą od zaraz
  • darmowe zakwaterowanie na czas trwania umowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017 – należy zaznaczyć opcję “pracownik fizyczny-centrum logistyczne Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sortowanie-paczek-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 31259efaac8a1f84