171 NOK brutto

Od zaraz Norwegia praca na produkcji lodów bez znajomości języka 2019 Gjelleråse

  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2019 21:49

Fabryka z Gjelleråse poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2019 na produkcji lodów bez języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråse.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • na początku pracownik przejdzie szkolenie BHP oraz z obsługi maszyn i zasad panujących w fabryce;
  • najpierw zadaniem będą nieskomplikowane i powtarzalne prace, które polegają na obsługiwaniu maszyn, pakowaniu itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość norm HACCP oraz ISO 22000:20005;
  • samodzielność;
  • doskonała organizacja;
  • zmotywowanie;
  • energiczność;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej;
  • sumienność;
  • zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • legalną umowę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK mc;
  • prace na 6 miesięcy.

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-gjellerase-2019/

ID ogłoszenia: 3925d41dfdd97cfe