171 NOK /h

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu samolotów bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 18:57

Bez znajomości języka jest praca w Norwegii dla sprzątaczek przy sprzątaniu samolotów. Zatrudnienie w Oslo aktualne od zaraz. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie wnętrza samolotów, czyli odkurzanie, mycie okien od wewnątrz, wycieranie itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • nie wchodzenie w konflikty podczas pracy w grupie;
  • uczciwe, zaangażowane i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładne wypełnianie swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • pełen etat;
  • norweską umowę;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania odpłatnego w cenie około 4000 NOK;
  • wsparcie koordynatora Polaka;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-od-zaraz-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 5285cbb64c7f1a52