171 NOK brutto/godz.

Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu samolotów bez języka Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 lutego 2019 20:41

Dla Polaków aktualna od zaraz oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu samolotów. Zatrudnienie 2019 w Oslo bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie przez pracodawcę, a do tego atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz samolotów.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • szybkie tempo pracy przy sprzątaniu samolotów;
  • zadania polegają, np. na odkurzaniu wnętrz, myciu okien oraz sprzątaniu toalet itp.

Wymagania:

  • możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia w Norwegii;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zdyscyplinowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • pracowitość, schludność;
  • sumienność oraz dokładność w wypełnianiu swoich obowiązków;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat;
  • norweską umowę o pracę;
  • najpierw umowa na okres próbny, a potem możliwość jej przedłużenia;
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez stronę: http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji: „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sprzataniu-samolotow-oslo/

ID ogłoszenia: 9505c6443307bfec

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca przy sprzątaniu samolotów bez języka Oslo 2019”

  1. DZień dobry, czy jest możliwość pracy sezonowej tylko na okres wakacji?