7,90 GBP brutto/h

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka wykładanie towaru w sklepie Liverpool

  • Miasto lub region: Liverpool
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2016 23:54

Sklep z Liverpoolu oferuje zatrudnienie przy wykładaniu towaru od zaraz. Ogłoszenie fizycznej pracy w Anglii z zakwaterowaniem zorganizowanym niedaleko zakładu. Poszukujemy odpowiedzialnych osób bez nałogów.

Stanowisko: pracownik wykładania towaru.

Miejsce zatrudnienia: Liverpool, UK.

Wynagrodzenie: 7,90 GBP brutto za godzinę.

Wakaty: 2.

Obowiązki na stanowisku:

  • przewożenie towarów z magazynu na sklep;
  • wykładanie produktów na półki;
  • dbanie o estetykę ekspozycji;
  • zdejmowanie produktów przeterminowanych;
  • naklejanie cen na towary;
  • przygotowywanie ekspozycji tematycznych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna lecz będzie przydatna;
  • całkowity brak nałogów;
  • pozytywne nastawienie, energiczność, zdolność do szybkiej adaptacji na nowym stanowisku.

Gwarantujemy:

  • płatne zakwaterowanie (60 GBP za tydzień);
  • umowę z agencją pracy;
  • przygotowanie dokumentów dla pracownika – nieodpłatnie;
  • dobre zarobki;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do kontaktu:

  • red-dot@gmx.co.uk

W temacie wiadomości aplikacyjnej prosimy wpisać: „Sklep Liverpool 08/16″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-anglii-wykladanie-towaru-w-sklepie-od-zaraz-liverpool/

ID ogłoszenia: 766579fbde18f884

4 komentarze na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka wykładanie towaru w sklepie Liverpool”

  1. „Sklep Liverpool 08/16″ na 2 sierpnia 2016 @ 10:07

    Witam
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy w Liverpoolu, jestem już w UK pracuje przy sprzątaniu akademików, jestem również kierowcą lecz ta praca niedługo się kończy. Jestem zainteresowany waszą ofertą lub inną podobną np. na produkcji gdzie nie jest wymagana dobra znajomość języka angielskiego.
    Krzysztof O.
    tel. +44 7417 4017 10

  2. Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy i gotowi podjąć pracę od zaraz.

    Proszę o kontakt 534991884

  3. „Sklep Liverpool 08/16 na 10 sierpnia 2016 @ 18:21

    Witam.Interesuje mnie ta oferta pracy. Mam dwuletnie doswiadczenie w pracy na magazynie.
    Moje cechy to sumiennoscc, uczciwosc, zaangazowanie i szybkosc wykonywania obowiazkow. Jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz. Jestem całkowicie bez nałogow.

    Z powazaniem

    Radek

Zostaw odpowiedź do Mariusz