167 NOK brutto/h

Od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla par bez języka w sklepie z Oslo przy wykładaniu towaru

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 18:55

Zatrudnienie 2020 dla par przy wykładaniu towaru. Sklep z Oslo poszukuje od zaraz chętnych do fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zapewniona pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10 (5 par).

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca w sklepie wielkopowierzchniowym;
  • zadaniem będzie dbanie o porządek w alejkach sklepowych, sprzątanie, przeprowadzanie kontroli produktów, wykładanie nowych towarów na półki, aktualizowanie cen, ustawianie promocji itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego oraz doświadczenie;
  • brak uzależnień;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • chęć rozwijania się, nauki języka i podnoszenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • pracę dla par;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • norweską umowę o pracę;
  • pracę w systemie zmianowym – możliwość pracy na tej samej zmianie dla par;
  • ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s01/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-fizyczna-praca-w-norwegii-w-sklepie-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towaru-oslo/

ID ogłoszenia: 4955e174e75b9f95

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Norwegii dla par bez języka w sklepie z Oslo przy wykładaniu towaru”

  1. Daniel Affelski na 29 marca 2020 @ 18:37

    Witam
    Wrocilem wlasnie z Holandii gdzie rpk pracowalem przy wykladaniu towaru. Czy maja panstwo adal wolne miejsca?
    0048 791 161 031
    Pozdrawiam Daniel Affelski

Zostaw odpowiedź do Daniel Affelski