do uzgodnienia

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka rozładunek paczek Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 21:24

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii dla pracowników bez znajomości języka przy rozładunku, sortowaniu i przeładunku paczek. Zatrudnienie od zaraz w Sarpsborg dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w centrum logistycznym

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik wykonuje zadania fizyczne na magazynie przeładunkowym dużej firmy kurierskiej. Obowiązkiem będzie rozładunek towarów na magazynie, przesortowaniu na miejscu oraz ponownym załadunku na mniejsze samochody.
  • Zadania wykonywane są zespołowo.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • możliwość pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycja na zmianie nocnej
  • zatrudnienie na postawie umowy na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • opieka polskiego koordynatora
  • na miejscu zorganizowane jest płatne lokum

Za udział w procesie rekrutacji jednorazowo pobierana jest opłata w wysokości 300 euro z pierwszego wynagrodzenia. Opłata ta, to koszt za przygotowanie dokumentów oraz tłumaczenia.

Aplikacja:
Wiadomość z CV należy przesłać na adres: Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem: „lagermedarbeider 39/2015”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-norwegii-przy-rozladunku-paczek-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 845564c8d28cb73a

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.