8 GBP/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka na magazynie zabawek Sheffield

  • Miasto lub region: Sheffield
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 17 września 2016 04:44

Poszukujemy pracowników na magazyn z zabawkami w Sheffield do obsługi dostaw i zbierania zamówień. Oferta pracy w Anglii od zaraz bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Sheffield, Anglia
Zarobki: 8 GBP na godzinę pracy brutto
Liczba wakatów: 2
Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw – rozładunek towaru i rozkładanie w odpowiednich miejscach na magazynie
  • zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • prace pomocnicze i inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • możliwość pozostawania po godzinach na życzenie kierownika
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • zdolność do szybkiej nauki
  • przynajmniej pół roku doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • później możliwość przejścia na stałą umowę bezpośrednio u pracodawcy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w ceni 70 GBP za tydzień na 3 miesiące – później każdy pracownik musi samodzielnie zorganizować sobie lokum
  • pensja wypłacana raz na tydzień przelewem na konto

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „magazyn Sheffield 09/2016″ należy przesłać z załączeniem aktualnego CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-sheffield/

ID ogłoszenia: 65757dc8826712db

ilość wszystkich wyświetleń: 2052, dzisiaj: 1